Bukiet z ubranek w kolorze niebieskim "Niebieskie migdały"

Bukiet składa się z ubranek w kolorze niebieskim, pasuje dla zarówno dla chłopczyka i dziewczynki.

Cena: 69,00 zł 49,00 zł

Dostępność: Brak

Jakie ubranka wchodzą w skład bukietu?
Bukiet składa się z kaftanika, śpioszków, koszulki, czapeczki oraz łapek niedrapek. Wszystkie ubranka są w rozmiarze 62, czyli takim, który przyda się w pierwszych miesiącach życia maluszka.
Często zdarza się tak, że odwiedzamy mamę i bobaska po pewnym czasie od jego przyjścia na świat. Rozmiar ubranek 62 będzie idealny na tą okazję.

Co to jest bukiet z ubranek?
Bukiet dla bobasa to kompozycja przydatnych ubranek dla niemowlaczka oraz sztucznych kwiatów i ozdób, które tworzą razem klasyczny bukiet kwiatowy. Bukiet z ubranek dla dzieci to świetny pomysł na prezent dla rodziców nowo narodzonego dziecka.
Bukiet nie zwiędnie, ubranka przydadzą się maluszkowi, a całość jest idealnym i zaskakującym prezentem dla mamy lub obojga rodziców.
Ubranka zwinięte są na kształt kwiatów. Każdy z bukietów jest indywidualny, żaden z nich nie powtarza się. Nie tworzymy ich wg jednego wzorca, po prostu puszczamy wodze fantazji. To co widzisz na zdjęciu to produkt, który otrzymasz.

Jakiej jakości są ubranka?
W bycmama.pl bardzo lubimy produkty krajowe, dużą uwagę przywiązujemy do tego przez kogo produkty zostały wykonane i czy odbyło się to z poszanowaniem zasad fair trade.
Ubranka uszyła mała firma krawiecka z Andychowa. Materiał to najlepsze polskie dzianiny z ZTK Teofilów w Łodzi oraz firmy Dziandruk z Pabianic. Obie firmy posiadają certyfikaty na swoje dzianiny gwarantujące ich zgodność z polskimi i europejskimi normami bezpieczeństwa dla dziecka.

Skąd pomysł?
Pomysł przyszedł do nas z krajów zachodnich, gdzie bukiety z ciuszków dziecięcych lub torty z pieluszek są częstym prezentem na przyjęciach baby shower. Baby shower to przyjęcie wydawane przez mamę lub rodziców dziecka przed jego przyjściem na świat. Są świetnym pomysłem na podzielenie się z przyjaciółmi radosną wiadomością.

Informacje dodatkowe

Kolor Odcienie niebieskiego
Rodzaj materiału 100% bawełna
 
Copyright © 2012 Lime Tree