Kreacja dla księżniczki

Szykuje Ci się w rodzinie wesele, które będzie pierwszym takim doniosłym eventem w życiu Twojej małej córeczki? Pamiętaj, że wydarzenia tego rodzaju robią na dzieciach ogromne wrażenie i powinny się one czuć możliwie jak najlepiej będąc ich częścią. Jak właściwie przygotować córeczkę na wesele? Pod spodem znajdziesz kilka pomocnych porad dzięki którym Twoje dziecko będzie nie tylko zachwycać ale też samo wyjdzie z wesela oczarowane. Pierwszą i najważniejszą kwestią jest odpowiednia kreacja. Ponieważ mama i wszystkie inne panie na przyjęciu będą ubrane elegancko Twoja córeczka nie może wypaść gorzej. Sukienka dla dziewczynki na wesele powinna być strojna, świecąca i przede wszystkim spełniać oczekiwania małej księżniczki. Niezależnie czy kreacja będzie błękitna niczym ta Elzy z Krainy Lodu czy różowa jak ta w której chodziła Barbie z części z tańczącymi księżniczkami to dziewczynka ma być zadowolona. Nie ma nic gorszego niż skwaszona mina, którą córka Cię uraczy jeśli wciśniesz ją w prostą spódnicę i koszulkę.
W poszukiwaniu idealnej kreacji możesz udać się do sklepów z odzieżą dziecięcą w Twojej okolicy lub przeszperać co do zaoferowania ma internet. Ciężko jest jednak kupić sukieneczkę bez przymierzenia dlatego szukaj takich aukcji w których produkt możesz sama odebrać, obejrzeć i przymierzyć. Jeżeli znajdziesz sukienkę w dobrej cenie ale nie do końca w rozmiarze, którego szukasz skonsultuj się z krawcem i dopytaj ile będzie kosztować Cię dana przeróbka. Może się okazać, że na takiej transakcji wyjdziesz całkiem korzystnie. W przypadku jeśli będziesz miała możliwość odbioru własnego koniecznie obejrzyj ubranie dokładnie w obecności sprzedającego. Nie chcesz przecież przywieźć do domu sukienki podartej lub co gorsza wybrakowanej.
Kolejnym miejscem, które być może nie wpadło Ci do głowy a może okazać się pomocne w poszukiwaniu idealnej kreacji dla dziewczynki na Twoje rodzinne wesele okaże się sklep z przebraniami karnawałowymi. Z pewnością znajdziesz w ofercie wiele pasujących na Twoje dziecko sukienek wzorowanych na księżniczkach Disneya. Mały kopciuszek albo Piękna z Pięknej i Bestii doskonale sprawdzą się na rodzinnym przyjęciu. Jeżeli słysząc o tym ciekawym rozwiązaniu wpadłaś na pomysł jak trochę przyoszczędzić przyznam, że nieźle kombinujesz. Zamiast udać się do sklepu z kostiumami możesz po prostu takowy kostium wypożyczyć. W takim wypadku pamiętaj jednak, że podczas wesela sukienka może się pobrudzić co poskutkuje tym, że będziesz tak czy siak musiała ją odkupić lub zapłacić karę w wypożyczalni. Jednak kto nie ryzykuje nie zyskuje więc możesz spróbować.
Kiedy już wraz z główną zainteresowaną wybierzecie idealną kreację pora zabrać się za kolejne bardzo istotne zagadnienie. Mam tu oczywiście na myśli fryzurę. Tutaj ponownie prawo głosu powinna dostać dziewczynka i wybrać sobie taką, w której chce wystąpić. Jeżeli Twoja córeczka jest zaniepokojona wydarzeniem jakim jest wesele, ubierz całą sytuację w zabawę. Ją nazywaj księżniczką a przyjęcie balem. Wybierając idealne uczesanie możecie śmiało zainspirować się fryzurami z bajek. Kok, wypuszczone przy twarzy loki i dużo spineczek dopasują się do każdej kreacji.
Jeżeli Twoje dziecko nie lubi tego typu rzeczy możecie zostawić włoski rozpuszczone albo spiąć je w prostego kucyka czy warkocza. Pamiętaj, że fryzura na jej głowie będzie miała przed sobą znacznie większe wyzwanie niż ta spoczywająca na Twojej. Musi przetrwać skoki, tańce i swawole rozradowanej dziewczynki. Na samym przyjęciu zadbaj o to aby dziewczynka znalazła sobie inne dzieci do towarzystwa dzięki czemu nie będzie nudziła się przy stole z dorosłymi. Dzieci wolą mieć swój własny świat, w którym czas mija jak z bicza strzelił. Właśnie dlatego zawsze pytają o jeszcze chwilę zabawy.
Sprawdź także menu upewniając się że, znajdziecie coś co Twoje dziecko lubi. Jeżeli jest wyjątkowym niejadkiem przygotuj i zabierz ze sobą coś co z chęcią zje. Dzięki tym kilku małym szczegółom to wyjątkowe wydarzenie obie zapamiętacie na długo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here