Pinsy grawerowane w roli prezentu

Szukasz jakiegoś niepowtarzalnego, ale zarazem względnie taniego podarunku dla bliskich? W takim razie przypinki powinny przypaść ci do gustu. Są one świetnym gadżetem, który często jest wręczany innym z różnych okazji. A oto, czego powinieneś się o nich dowiedzieć, zanim jeszcze je kupisz.

Ile kosztuje taka przyjemność?

Nie da się niestety określić jakiejś średniej ceny pojedynczej sztuki pinsów. Ta cena zależy bowiem od kilku kluczowych czynników. Wpływ ma na nią sam projekt gadżetu. Im bardziej będzie skomplikowany, tym więcej na niego wydasz.

Każde zlecenie wyceniane jest zatem indywidualnie. Jeżeli chcesz poznać szacunkowy kosztorys swojego zamówienia, po prostu poproś o niego, wysyłają do firmy wiadomość mailową albo kontaktując się z nią telefonicznie.

Jaką wielkość powinny mieć pinsy?

Sam o niej oczywiście decydujesz. Musisz więc wcześniej zastanowić się nad tym, co w ogóle chciałbyś stworzyć. Ogólnie rzecz biorąc najczęściej tworzy się jednak pinsy o średnicy wynoszącej od dwóch do trzech centymetrów.

Oczywiście większe pinsy też można wyprodukować. Sam określ zatem ich rozmiar ich kształt. Zainspiruj się gotowymi już przypinkami, których zdjęcia znajdziesz w Internecie.

Jak wybrać typ zapięcia?

Podczas zamawiania przypinek zostaniesz też poproszony o wybranie typu zapięcia. Najczęściej stosuje się zapięcie motylkowe, jednakże nie jest to wymóg. Popatrz więc także na inne warianty i sprawdź, jak działają oraz wyglądają zapięcia tubkowe, gumowe czy klasyczne magnesy. Zastanów się przy tym, jak dana przypinka będzie później wykorzystywana.

Same zapięcia pełną funkcję dekoracyjną, gdyż nierzadko są jedną z podstawowych ozdób całej przypinki. Wykonuje się je zwykle ze złota lub srebra. Tworzone w ten sposób przypinki wyglądają tak elegancko, iż spokojnie możesz je podarować mamie czy babci.

Co umieścić na przypince?

Tutaj ograniczeniem jest dla ciebie wyłącznie twoja wyobraźnia. Rusz więc głową i wymyśl coś niepowtarzalnego. Staraj się nie powielać projektów, które już zostały gdzieś wykorzystane.

Ale oczywiście z takich gotowych koncepcji też wolno ci jak najbardziej skorzystać. Jeśli nie masz czasu na samodzielne projektowanie podarunku, oprzyj go na jakimś wzorze.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z drogerii internetowej Kosmetykizameryki.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here