Czy instalacja folii ochronnych na nowym samochodzie jest wskazana

Folia ochronna do lakieru samochodowego jest najlepszym przykładem produktu, który naprawdę działa zgodnie z zapewnieniami producentów.

Jej podstawowym zadaniem jest ochrona powierzchni lakieru i innych materiałów, na których jest nakładana. Folia ochronna do lakieru jest produktem na bazie poliuretanu, jest przezroczysta, a w przypadku niektórych marek może natychmiast się zagoić, jeśli górna warstwa zostanie zarysowana.

Oklejanie auta folią ochronną we Wrocławiu

Wielu właścicieli pojazdów zastanawia się, czy wskazane jest foliowanie nowych samochodów. W rzeczywistości jest to najlepszy czas na zastosowanie folii PPF lub elastomerowej folii polimerowej, ponieważ głównym celem ochronnych folii jest utrzymanie wyglądu i stanu lakieru, ochrona przed promieniowaniem UV, chemikaliami, plamami wodnymi, lekkimi zadrapaniami i brudem drogowym. Ten rodzaj materiału jest całkowicie bezpieczny do zastosowania na nowym samochodzie. Wielu klientów korzystających z folii ochronnych decyduje się na zastosowanie tego typu warstwy ochronnej zamiast powłoki ceramicznej, tradycyjnego wosku lub uszczelniaczy lakieru ze względu na jej bezpieczne stosowanie.Folia ochronna jest niezwykle cienka i wykorzystuje unikalną substancję klejącą, która solidnie wiąże się z podłożem. W trakcie montażu bezbarwna folia zabezpieczająca lakier przechodzi wieloetapowy montaż, w którym jest dopasowywana, cięta, nakładana, a następnie aktywowana natryskiem cieczy. Po prawidłowym montażu folia jest praktycznie niewidoczna, nie ma żadnych nierówności, wybrzuszeń czy ryzyka odklejenia brzegów.Folię ochronną można łatwo usunąć, oklejanie auta folia Wrocław jest to dobre rozwiązanie również dla osób, które leasingują pojazd, zamierzają go zwrócić w przyszłości i chcą mieć pewność, że nie ma uszkodzeń lakieru, lub planują zatrzymać pojazd na dłuższy czas i nie stracić na jego wartości. Wysokiej jakości folia ochronna, może wytrzymać 10 lat na fabrycznym lakierze samochodu. A jeśli zdecydujesz się dodatkowo zastosować profesjonalną powłokę nanoceramiczną na folii, połączenie może zapewnić dożywotnią ochronę lakieru.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here