związek na odległość

Kiedy przez jakiś czas nie widzimy bliskiej osoby zaczynamy bardzo za nią tęsknić. Istnieją jednak związki na odległość, które muszą przetrwać tą próbę czasu. Sporo osób nie może sobie tego wyobrazić i zastanawiają się czy taki związek ma jakikolwiek sens. Jest to bardzo trudne dla obu stron. Czy ma to sens na dłuższą metę?  

Przeczytaj też: https://www.plotki.pl/zwiazek-na-odleglosc/

Jakie są różnice w związku na odległość? 

Początkowa faza związku czyli poznawanie bliżej danej osoby i zauroczenie to wspaniałe chwile. W takim momencie jesteśmy wprost zaślepieni drugą osobą. Podoba się nam w niej absolutnie wszystko, wydaje nam się, że ta osoba nie ma wad. Poznajemy jej upodobania, charakter i uczymy się swoich nawyków, przystosowań, smaków czy form spędzania czasu.

Jeżeli chodzi o związek na odległość, oczywiście możliwe jest przeżywanie tego wszystkiego, ale z jedną kluczową różnicą. Brak jest w tym wszystkim bliskości. Nie możemy zjeść razem romantycznej kolacji przy świecach, nie możemy przytulić się do drugiej osoby, ponieważ dzieli nas dobre kilkadziesiąt czy nawet kilkaset kilometrów różnicy.

Związek na odległość – co jest ważne na początek? 

Jeśli wchodzisz w taki związek ważne jest, aby wiedzieć jakie plany oraz zamiary posiada według ciebie partner czy partnerka. Nie bójcie się poruszać ważnych tematów, są one przecież niezwykle ważne do tego, aby wiedzieć czy spędzicie z tą osobą resztę życia. Temat wspólnego mieszkania również powinien być poruszony, przecież nie będzie to związek na odległość przez całe życie. Prędzej czy później, któreś z was musi wykonać ten ważny krok i podjąć decyzję o przeprowadzce. 

Czy związki na odległość mają sens?

Tak naprawdę nie można odpowiedzieć na to pytanie jednoznacznie. Każdy człowiek ma do tego inne podejście i ile ludzi tyle opinii. Wszystko zależy w dużej mierze od partnerów, jak taktują swoją relację, czy są w stanie się dla niej poświęcić. Jeden związek może nie przetrwać próby czasu , a inny może przetrwać wszystko.

Związek na odległość to przede wszystkim dużo pracy i siły. Musicie przetrwać to, że nie możecie się wzajemnie przytulić, poczuć swojej bliskości. Jest to bardzo trudne, ale dla miłości warto zaryzykować.

Zobacz też: https://www.serce.info.pl/prawidlowa-dieta-czyli-jak-nie-dac-sie-oszukac/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here