Istota zabiegu kriolipolizy

Kriolipoliza jest jednym z rodzajów zabiegów wyszczuplających ciało. Do jej przeprowadzenia wykorzystywane jest urządzenie zamrażające podskórną tkankę tłuszczową.

Istota zabiegu kriolipolizy

Zabieg kriolipolizy polega na silnym schłodzeniu, a nawet zamrożeniu podskórnej tkanki tłuszczowej w celu spowodowania jej rozpuszczenia i rozpadu. Wymrożone komórki ulegają zniszczeniu i znikają z organizmu człowieka, tym samym odchudzając go ze zbędnej tkanki tłuszczowej. Kriolipoliza warszawa powoduje, że tkanki tłuszczowej na ciele człowieka jest mniej, a jej grubość w znaczny sposób maleje. Zabiegi wyszczuplające Warszawa obejmują różne partie ciała. Wśród nich można w szczególności wymienić brzuch, boczki, uda, a także ramiona i plecy. Jeden przeprowadzony zabieg redukuje tkankę tłuszczową na ciele aż o 30%-40%. Przeprowadzone zabiegi są efektywne, a pierwsze ich efekty pojawiają się po około sześciu tygodniach. Zabiegi kriolipolizy przeprowadzane są między innymi z użyciem urządzenia takiego jak CoolSculpting.

Wskazania do zabiegu

Kriolipoliza Warszawa przeznaczona jest w szczególności dla osób, które pragną pozbyć się tkanki tłuszczowej z konkretnych partii ciała na przykład z brzucha. Miejscowe wykonywanie tego rodzaju zabiegu jest najbardziej skuteczne i daje najlepsze efekty. Pierwsze efekty widoczne są najwcześniej po miesiącu od przeprowadzonego zabiegu. Zabiegi wyszczuplające tego rodzaju są również szczególnie polecane osobom, które pomimo aktywnego trybu życia, stosowania diety i uprawiania sportu nie mogą zrzucić zbędnej tkanki tłuszczowej z wybranych partii ciała. Zabieg polecany jest również po ciąży.

Przeciwwskazania do zabiegu

Mimo wielu zalet zabiegu kriolipolizy istnieją również pewne przeciwwskazania. Z całą pewnością nie jest to metoda leczenia otyłości olbrzymiej i nie powinna być do tego celu stosowana. Nie powinny być mu również poddawane osoby, które posiadają zbitą tkankę tłuszczową, ponieważ zabieg może okazać się u nich nie w pełni efektywny. Ponadto kriolipolizie nie powinny się poddawać dzieci oraz kobiety w ciąży i karmiące piersią. Wstrzymać się powinny także osoby chorujące na cukrzycę, choroby wątroby oraz te, które posiadają niskie ciśnienie tętnicze krwi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here