Włosy

Włosy to podstawowy element wyglądu i ważna część wizerunku. W biznesie czy nawiązywaniu kontaktów z ludźmi liczy się przecież pierwsze wrażenie budowane w dużym stopniu przez wygląd, którego ważnym elementem jest właśnie fryzura. Zarówno dla kobiet i mężczyzn pozbawienie czy znaczne uszkodzenie tej części ciała może być więc powodem kompleksów czy nawet depresji. Jak zapobiec utracie włosów?

Klinika włosa warszawa

Z pomocą osobom cierpiącym na problemy z włosami przychodzą kliniki włosa. Otwierana są coraz częściej na całym świecie i służą osobom z problemami związanymi z przerzedzeniem włosów, osłabieniem ich struktury czy też starają się zapobiec łysieniu. Udzielają porad od dietetyki pozwalającej ratować włosy po przepisywanie odpowiednich specyfików medycznych. Oferują też różnego typu zabiegi pozwalające odbudować włosy i choć częściowo przywrócić ich gęstość.

W naszym kraju działa na przykład klinika włosa warszawa specjalizująca się w kilku typach zabiegów. Możemy wyróżnić przeszczep włosów warszawa, zagęszczanie włosów warszawa oraz wiele różnych nowatorskich zabiegów jak i samych konsultacji medycznych.

Zagęszczanie włosów warszawa – na czym polega?

Zagęszczanie włosów to zabieg zupełnie różny od inwazyjnego i trudnego w przeprowadzeniu zabiegu przeszczep włosów warszawa. Zagęszczanie jest bowiem bardziej naturalne. W warszawskiej klinice włosów jest przeprowadzane za pomocą zabiegu mezoterapii skóry głowy. Nazwa brzmi dość skomplikowanie, ale zabieg jest w gruncie rzeczy dość prosty i nie wpływa w żaden sposób negatywnie na organizm.

Mezoterapia głowy polega na ostrzykiwaniu skóry głowy zawiesiną medyczną sporządzoną na bazie naturalnych komórek macierzystych. Komórki te wnikając w strukturę głowy tworzą nową bazę zniszczonych cebulek umożliwiając odrodzenie się włosów w miejscach gdzie wcześniej zaginęły. Ma to dużo większą skuteczność niż sztuczne specyfiki chemicznie pobudzające cebulki do intensywniejszego wzrostu. Specyfiki takie jedynie męczą już istniejące cebulki do zbyt wielkiego wzrostu zaś nie tworzą nowych.

Zagęszczanie włosów metodą mezoterapii jest zabiegiem w naturalny sposób wzmacniającym włosy i zwiększającym ich gęstość. Jeśli więc chcesz nieinwazyjnie zagęścić włosy metoda ta jest dla Ciebie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here