oklapnięte włosy
fot. pexels.com

Przyklapnięte włosy to zmora wielu kobiet, które mają cienkie włosy, niezdolne do tego by samodzielnie unieść się u nasady. Wiele kobiet szuka wówczas sposobu na to by je unieść i poprawić ich wygląd. Jak to zrobić? Sprawdź nasze porady!

Zobacz też: https://www.uroda.info.pl/sposoby-na-oklapniete-wlosy/

Puder do włosów

Jednym ze sposobów na to by unieść nasze włosy i nadać im pięknego wyglądu, jest zastosowanie na włosy pudru do nich. Puder doskonale sprawdza się również jako środek last minute na ułożenie pięknej fryzury.

Puder do włosów to nieinwazyjny kosmetyk, który pozwala na odświeżenie naszych włosów, a także podniesienie ich i nadanie im lepszego wyglądu. Nakładając puder na włosy jednocześnie modelujemy fryzurę i nadajemy jej upragnionego wyglądu.

Suszenie od dołu

Chcąc by nasze włosy zyskały efekt push up, możemy po umyciu ich wysuszyć je od spodu lekko zwilżając je spryskiwaczem do kwiatów. Wówczas należy nachylić głowę i delikatnym strumieniem ciepłego powietrza z suszarki wysuszyć włosy, jednocześnie delikatnie je ugniatając.

Następnie należy podnieść głowę i delikatnie wymodelować włosy, najlepiej przez zastosowanie odpowiednich kosmetyków albo poprzez spryskanie ich delikatnie wodą. Można również zamiast suszenia od dołu wypróbować suszenie włosów na odpowiedniej do tego szczotce do włosów.

Odżywka wcierka

Innym sposobem na to b y nasza fryzura dostała objętości jest stosowanie odpowiednich kosmetyków do ich modelowania. Jednym z nich jest odżywka wcierka, którą nakłada się na włosy dopiero po ich wysuszeniu ręcznikiem, a więc wciera się ją we włosy lekko mokre.

Odżywka wcierka do włosów ma za zadanie odżywić je, a także wymodelować naszą fryzurę. Świetnie sprawdzi się taka, która posiad ekstrakt z konopi indyjskich, które doskonale wpływają na włosy, wzmacniając je oraz odświeżając i nadając im objętości. Taką odżywkę wcierkę kupisz w praktycznie każdym sklepie drogeryjnym.

Przeczytaj też: http://colorowo.pl/najlepszy-salon-manicure-w-lodzi/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here